Etapy prac

1.

Pomiar na placu budowy

Niezbędną czynnością , którą wykonujemy na swoich realizacjach do pomiar na placu budowy. Często zdarza się, że wymiary murów stanowiących podstawę konstrukcji dachu, różnią się od podanych w projekcie. Pomiar pozwala nanieść poprawki do wizualizacji i wykonanie obróbek na linii CNC dostosowanych do warunków rzeczywistych, a co za tym idzie nie jest konieczne „naciąganie” belek czy krokwi


Dowiedz sie więcej
2.

Przygotowanie projektu i wizualizacja 3D

Wizualizacje produktów 3D wykonane są z 2 powodów. Pierwszym jest fakt, że w chwili tworzenia materiałów reklamowych- produkt fizycznie jeszcze nie istnieje (jest np. w fazie przygotowania) - i nie można pokazać jego fotografii. Często wykonanie wizualizacji 3D pomaga przedstawić cechy produktu w sposób, w jaki nie można byłoby zaprezentować go na fotografiach - np. przez wykonanie wizualizacji pokazującej przekrój produktu.


Dowiedz sie więcej
3.

Automatyczna obróbka drewna

Pomimo faktu, że wykorzystywane jest ono już od tysięcy lat, to nie maleje jego znaczenie w różnych dziedzinach naszego życia. Jeśli chodzi o przemysłową obróbkę drewna, z całą pewnością, najczęściej używa się wszelkiego rodzaju technik automatycznych i maszynowych, wśród których należałoby wyróżnić między innymi:

  • - frezowanie - polegające na tworzeniu wszelkiego typu rowków, ząbków i innych podobnych detali;
  • - toczenie - w którym, zamiast narzędzia w ruchu znajduje się poddawane obróbce drewno;
  • - gięcie - koniecznie poprzedzone obróbką za pomocą pary.


Dowiedz sie więcej
4.

Dostawa gotowych elementów

Własny transport pozwala na dostarczenie elementów konstrukcyjnych dachu bezpośrednio na plac budowy bezpośrednio przed montażem. Nie jest konieczne wynajmowanie stróża do pilnowania „dorobku życia”


Dowiedz sie więcej
5.

Czytelna dokumentacja montażowa

Dla tych, którzy chcieliby spróbować samodzielnego montażu dostarczamy czytelnej dokumentacji montażowej. Każdy element konstrukcji dachu jest jednoznacznie oznaczony, co sprawia, że montaż konstrukcji dachu nie wymaga wiedzy specjalistycznej.


Dowiedz sie więcej
6.

Montaż

Nasza Firma dysponuje także własną ekipą montażową, która wykona każdy dach „pod klucz”. Wybór tej opcji, czyli kompleksowe wykonanie dachu pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze, a co najważniejsze unika się stresu związanego z przenoszeniem odpowiedzialności za ewentualne błędy wykonawcze.


Dowiedz sie więcej

Technologia produkcji konstrukcji dachowych i wiązarów

Najczęściej stosowane są rozwiązania wiązarów ciesielskich: wiązar krokwiowy, wiązar jętkowy, wiązar płatwiowo-kleszczowy, wiązar wieszarowy.